O firmie

 

Sklep Internetowy fajneceny.pl należy do firmy: 

SISCOM S.C. Didyk, Siwek

ul. Płk. Dąbka 231 A/16

81-155 Gdynia 

Stosownie do art. 7d ustawa z dnia 19 listopada 1999r.- Prawo działalności gospodarczej /Dz.U. N 1001 poz. 1178 z późn. zm./ zaświadcza się, że firma Siscom SC została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 68447 przez Prezydenta Miasta Gdyni

NIP: 958-153-68-52 

Regon:  220301292 

GIOŚ: E0014885WBW 

Biura i Magazyn:

SisCom S.C.
ul. Bysewska 43D
80-298 Gdańsk
Tel. 58 677 11 22
 

Nasza oferta 

W naszej ofercie znajdują się towary pochodzące z bezpośredniego importu. Wykluczenie dodatkowych kosztów pośredników pozwala nam na sprzedaż towarów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy zarówno detalistów jak i hurtowników. W przypadku zakupu większych ilości towarów oferujemy dodatkowe rabaty i upusty , od i tak bardzo konkurencyjnych cen. 

Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada dokładne zdjęcia, odpowiadające rzeczywistości jak i rzetelny opis parametrów. Zatem, zanim zdecydujesz cię na zakup, możesz przyjrzeć się dokładnie każdemu towarowi.

Rejestrując się w naszym sklepie będziesz stale informowany o naszych najnowszych produktach i promocjach. 

Internetowe zakupy

Zakupy przez Internet cechuje wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy oraz dobra zabawa. W dowolnym czasie można przeglądać naszą ofertę i złożyć zamówienie na stronie. Żadnych korków, kolejek do kasy, marnowania czasu - po prostu klik! Reszta należy do Nas, postaramy się aby przesyłka jak najszybciej dotarła do Ciebie.

Ochrona danych osobowych

Sklep fajneceny.pl ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do wysyłkowej sprzedaży towarów, co obejmuje m.in. adresy poczty elektronicznej, dane osobowo-adresowe. Wszelkie dane wpisane przez klienta nie są przez nas udostępniane innym firmom lub osobom trzecim bez wiedzy i zgody klienta. Służą jedynie do celów marketingowych. Dane są przechowywane zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych, DU nr 133 poz.883. Administratorem danych jest firma SisCom SC, mająca swoją siedzibę w Gdańsku ul. Bysewska 43D

Środki ostrożności

Ze względu na możliwość uszkodzenia produktów podczas transportu klient jest zobowiązany sprawdzić paczkę w momencie jej odbioru. Należy otworzyć ją w obecności kuriera lub na poczcie i w przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia sporządzić protokół szkody. Dotyczy to przede wszystkim towarów o znacznej wartości mogących ulec uszkodzeniu w trakcie transportu. Proces reklamacyjny może być rozpoczęty tylko po dostarczeniu przez klienta protokołu szkody.  

Ceny

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.  

Inne informacje 

1.      Jeśli życzycie sobie Państwo otrzymać fakturę Vat, prosimy w miejscu na komentarz wpisać dane firmy wraz z NIP-em. 

2.      W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. 

3.      Wszystkie zapytania prosimy kierować:

o    - sklep@fajneceny.pl

o    - Adres do składania reklamacji: serwis@fajneceny.pl

o    - tel. 58 677 11 22 pn. - pt. w godz. 8.00 - 16.00  

 

pixel