Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

 Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

- Firmy kurierskiej

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: Siscom S.C. Sebastian Didyk, Piotr Siwek, Bysewska 30, 80-298 Gdańsk, Polska.

 

Koszt dostawy sprzedawanych towarów dla klientów detalicznych wynosi:

0 zł przy płatności z góry

10 zł w przypadku wybrania płatności przy odbiorze (koszt wysyłki jest doliczany do każdej zakupionej sztuki).

Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

 

Powyższe koszty wysyłki nie dotyczą klientów hurtowych.

 

Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich DPD, GLS, Poczta Polska, InPost w zależności od gabarytu i wagi paczki. Czas dostawy to maksymalnie 3 dni robocze. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 5 dni roboczych, liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany powyżej.

Przesyłki dostarczane są w godzinach pracy kuriera w dni robocze. Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane nieodpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. 

Nie świadczymy usługi dostarczania przesyłki konkretnego dnia. Można zadeklarować w zamówieniu datę nadania paczki przez nasz sklep.

 

pixel